Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac. Jeśli Twoje zamówienie zawiera produkty z różnymi czasami, to o dacie dostarczenia zamówienia decyduje produkt, na który trzeba czekać najdłużej.  Czas realizacji zamówienia uwzględnia tylko dni robocze.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Forma płatności

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo. W naszym sklepie wykorzystujemy system PayU, do którego zostaniesz przekierowany w celu płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie, a my zazwyczaj natychmiast otrzymujemy Twoją wpłatę i przechodzimy do realizacji zamówienia.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia oraz jego odbiór w Zabrzu po uprzednim ustaleniu telefonicznym lub mailowym terminu odbioru. Ta forma płatności i odbioru możliwa jest tylko do wyboru podczas składania zamówienia. Nie ma możliwości zmiany formy dostawy po złożeniu zamówienia.

Forma dostawy

Firma kurierska - Inpost umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

Poczta Polska - Pocztex48  zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych 1-3 dni roboczych od nadania.

Paczkomaty Inpost- Ta forma wysyłki umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania. 95% zamówień dociera do klienta już drugiego dnia roboczego czyli w ciągu 24 godzin.

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl